Co u nas?

00:57:00

Wczoraj, w zasadzie to już przedwczoraj, wybraliśmy się na małą przejażdżkę na rowerach. Wyszło nam nie całe 20 km :)
 Tak wyglądamy podczas jazdy :)


Od dziś mamy postanowienie, ciekawe jak długo będziemy konsekwentni i wytrwamy. Chodzi o to, że postanowiliśmy nauczyć futerka leżenia na legowiskach podczas naszego posiłku. Koniec z czekaniem, az komuś coś z ust wypadnie.  Czas na dobre maniery. Podczas dzisiejszej kolacji Dołek spicał się celująco, a Rasta troszkę zapominała i trzeba było ja kilka razy słownie cofnąć, ale jak na pierwszy rac, to całkiem spoko :)Jakiś czas temu zarejstrowaliśmy futerkowe chipy w niemieckiej bazie danych TASSO. Rejestracja trwa kilka minut i jest bezpłatna.

A takie cuś przyszło dziś do nas listownie. 
You Might Also Like

10 comments

 1. Ciekawy pomysł na rower z psami. Niestety w naszym wykonaniu, skończyłoby się zapewne jakimś złamaniem :) Za późno pomyślałam o temacie i dziś nie wyobrażam sobie nawet spróbować. Ala za to mamy swoje spacerki po lasach i boisko :)
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja 5 lat temu, tez uczyłam się fruwać, kiedy próbowałam z psem przy rowerze jeździć. Niecały miesiąc temu postanowiłam spróbować jeszcze raz. Co prawda nawet nie zwróciłam uwagi, na to, że chodząc z psami na linkach cały czas ćwiczymy kierunki. Stąd ogromne zaskoczenie, że od razu się udało z 2 jednocześnie.

   Usuń
 2. Hehe u nas to samo co powyżej ..:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spacerki przy rowerze są dobrym pomysłem, też jeździmy od czasu do czasu. :D
  Powodzenia w dalszym szkoleniu dobrych manier psiaków.
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) Na maniery w sumie nie narzekamy, ale do dopracowania zawsze coś się znajdzie :)

   Usuń
 4. U nas fajnie wygląda rowerowanie na naszym podwórku, a nie powiem, mamy je bardzo duże :D I cieszę się z tego. Ale nie wyobrażam sobie tego jakbym miała jechać z psem na rowerze w teren. Zazdroszczę tak "unormowanego" psa przy rowerze w terenie! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne zdjęcia! ;-) Będę tu częściej zaglądał. Nie wiedziałem, że psy zdołają tak dużą ( 20 km ) trasę przebyć ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mateusz, psy i 50 km robią - jeśli chodzi o spacery. Czasem się wybieramy na rajdy właśnie na taki dystans. Przy rowerze wątpię by dały radę tyle, bo to jednak bieg i co z tym się wiąże większy wysiłek. Jednak pracując nad kondycją przy rowerze stopniowo do 20-30 km spokojnie można dojść.
   Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie :)

   Usuń
 6. łaaaa 20km - ja robie 5km spaceru i padam :P muszę popracować nad kondycją :)

  OdpowiedzUsuń

Facebook

Napisz

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *