Stabilny majówkowy start :)

01:39:00Kilka zaległych tematów się kurzy i już nie może się doczekać na ogarnięcie. Obiecałam sobie o wszystkim pisać po kolei, ale muszę tą obietnicę złamać. Wszystko za sprawą majówki, która miała upłynąć bez większych emocji. No właśnie miała…

Fot. Boguska Depa

Za nami pierwszy dzień, a ja już czuję, że poprzednie majowe weekendy zostały pobite. W planach mięliśmy wypad nad jezioro, ale do ostatniej chwili nie wiadomo było czy się odbędzie. Nic specjalnego, ekipa też nie za duża.

Na miejscu okazało się, że trafiliśmy idealnie, ludzi za wiele nie było, więc mogliśmy sobie pozwolić na puszczenie futer luzem. Radości i szaleństw na plaży nie było końca. Z resztą większość można zobaczyć na zdjęciach.
Fot. Boguska Depa

Fot. Boguska DepaFot. Boguska Depa

Fot. Boguska Depa

Fot. Boguska Depa

Fot. Boguska Depa

Fot. Boguska Depa

Fot. Boguska Depa

Więcej zdjęć mojego autorstwa :)

Kulminacyjnym punktem okazały się warsztaty poprowadzone przez Magdę z Reanimalis - Centrum rehabilitacji zwierząt towarzyszących. Każdy psiak miał okazję pod fachowym okiem sprawdzić swoich możliwości w ćwiczeniach stabilizacyjnych m.in. na piłkach. Właścicielom natomiast Magda przekazała garść przydatnych informacji w temacie ćwiczeń.


Bardzo dziękujemy Magdzie za poświęcony czas, przekazaną wiedzę i zmotywowanie nas do ćwiczeń!

Filmowa relacja od Reanimalis :)

p.s. Już w lipcu szykuje się kolejna porcja pozytywnej energii, duża dawka zabaw i ćwiczeń. Reanimalis wraz z zaprzyjaźnioną psią szkołą organizują obóz dla kudłaczy i ich właścicieli :)

You Might Also Like

0 comments

Facebook

Napisz

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *