Warto wiedzieć czego się chce!

00:54:00


Zawsze na przełomie mijającego i nadchodzącego roku pojawia się wiele postów z podsumowaniami
i postanowieniami. Tym razem i ja postanowiłam skrobnąć parę słów w temacie. Jednak bez porywania się z motyką na księżyc i z poprzeczką ustawioną wysoko, ale na tyle by była ona realna do osiągnięcia. 


2015 rok zakończył się cudownie. Propozycja wyjazdu pojawiła się niespodziewanie, a krótki okres oczekiwania na jego realizację sprawił, że czekanie nie było nudne. Tym razem słowa  zbędne i wszystko widać na zdjęciach zamieszczonych tutaj.

Jeśli chodzi o krótkie podsumowanie, to tak na szybkości o tym, co było dobre (kolejność przypadkowa):


Planów na 2016 pewnie będzie przybywało. Na chwilę obecną z futrami wynotowaliśmy:
 • Więcej pracować nad zachowaniem łobuzów
 • Szukając dodatkowej motywacji, z pomocą przyszedł facebook z wydarzeniem „NIE MA BATA! Przebiegnę 1000 km w 2016 roku!” Tak więc w planach jest minimum 1000 km. Żeby ułatwić sobie realizację tego planu już uzupełniamy kalendarz o biegowe imprezy. Na chwilę obecną w planach mamy kontynuację wtorkowych wieczornych biegów i cyklu City Trail, oraz 8 Bieg "Policz się z cukrzycą. W kolejnych miesiącach zapewne pojawi się więcej startów.
 • Układać plany n ok. miesiąc, by nie demotywować się, jeśli z czymś się nie uda ogarnąć czasowo.


Ciekawi mnie również jak wypadły Wasze podsumowania, oraz co ciekawego macie w planach na rok 2016.  Może jakiś szalony pomysł, którym nas zarazicie?


You Might Also Like

4 comments

 1. Ja to od zeszłego roku marzę o kajakach z psami, mam nadzieję że w tym roku uda mi się zorganizować wypoczynek tak, żeby choć na chwilę się wyrwać na pływanie.
  Powodzenia w waszych planach biegowych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kajaki piękna rzecz. Tyle, że ja nie umiem pływać, więc cholernie bym się bała.

   Usuń
 2. W 2016 też mam zamiar popracować nad zachowaniem moich łobuzów :D biegać nie będę, ale za Was trzymam kciuki! Z szalonych pomysłów... może tatuaż ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tatuaży jest w planach kilka :) Tylko funduszy brakuje :(

   Usuń

Facebook

Napisz

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *