The best christmas dogs photography - czyli robimy świąteczny klimat.

01:02:00

Co roku obiecuję sobie, że od tego kolejnego grudnia, od samego początku, będę produkować świąteczny klimacik. Począwszy od świątecznych porządków, upieczenia pierniczków, przygotowania jakiś ładnych dekoracji świątecznych i prezentów, aż po komplet wigilijnych potraw...


Został jeden dzień do wigilii, a ja zamiast porządków i wszystkich nazwijmy to tradycyjnych przedświątecznych czynności robię świąteczne zdjęcia (oczywiście psom) :D i się nimi zachwycam.

Shadow (fot. 2016)

Drakuś i Buba

Atos

Atos

Shadow

Figa
 
Figa

Rasta
Figa

Shadow i Rasta

Zonda

Atos

Figa

Rasta
P.s. Żeby nie było, że nie jestem gotowa do świąt... zamówiłam 5,5 kg pierogów bezglutenowych (pewnie zjem wszystkie sama), więc TAK, jestem gotowa ;)

You Might Also Like

4 comments

 1. Śmieszne te fotki :) Ciekawe jak je przekonujesz do pozowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy, że mają podobne pasje do moich - jedzenie ;) Oczywiście za każde siad i spojrzenie nagroda jest, więc się opłaca i po chwili fotografia kręci ich tak samo jak mnie ;)

   Usuń
 2. Matko jakie słodziaki! Aż spróbuję tego ze swoim Goldenkiem. Ale pewnie by zerzarł wszystkie ozdoby, więc może bezpieczniej będzie nie próbować 🤣

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas działa odwracanie uwagi jedzeniem, goldenki z natury żarełkiem nie gardzą, więc myślę, że nie byłoby trudno. My przerobiliśmy to w fajną zabawę. Najpierw się oswajamy z rekwizytem, a później na luzie i bez nerwów (bo wtedy nic nie wyjdzie) można się pobawić. Czasem trafi się kilka zdjęć, a czasem ani jedno, ale zabawa i ćwiczenia budują relację przydatną przy kolejnych próbach :)

   Usuń

Facebook

Napisz

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *