WOŚP na czterech łapach po raz drugi.

14:22:00


To już drugi rok, kiedy SZCZECIŃSKA PSIA GRUPA SPACEROWA wyruszyła na ulice Szczecina, by zbierać pieniążki podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Właśnie zsumowałam kwoty z puszek psich wolontariuszy, ale o kwotach za chwilę. O pierwszym WOŚPie w towarzystwie szczecińskich czworonogów pisałam TUTAJ. W tym roku sprawy organizacyjne poszły szybko i sprawnie.
Ogromne podziękowania dla  SZTABU WOŚP - HUFIEC ZHP SZCZECIN - POGODNO, że w tym roku również przyjął nas pod swoje skrzydła.


Szczecińska Psia Grupa Spacerowa podczas Finału WOŚP 2018
W tym roku do puszek psiarzy trafiło prawie 9 tysięcy złotych!! To prawie dwa razy tyle, co w zeszłym roku.
Czy w przyszłym roku pobijemy rekord??
Taki psiobus to byłoby coś!

Tym razem kudłatą reprezentację naszego stada zapewniała Rasta. Niestety Figa, jeszcze nie do końca nadaje się na takie akcje. Nie chodzi tu absolutnie o jej stosunek do ludzi, bo zarówno dorosłych jak i dzieciaki uwielbia,
ale o tramwaje, motory, samochody itp. Zobaczymy co uda nam się wypracować do przyszłego Finału :) Shadowek natomiast pewnie chętnie by wziął udział w takiej zabawie po raz kolejny, ale z racji jego wieku, postanowiłam oszczędzić mu takiego wysiłku. Za to muszę przyznać, iż pękam z dumy jeśli chodzi o Grubcia! Dziewczyna była strasznie dzielna, sama zachęcała wszystkich do miziania, a jej podejście do najmłodszych dwunożnych istot sprawiało zachwyt u wszystkich. 

Podczas tegorocznej edycji na większości zdjęć z internetowych fotorelacji mam zamknięte oczy, albo foty są całkowicie rozmazane. Mięliśmy ze sobą aparat, ale było tak zimno, że nikt nawet nie myślał o robieniu zdjęć. Nadrobimy w przyszłym roku!
I to by było na tyle, jeśli chodzi o zdjęcia z naszym udziałem :) 


You Might Also Like

2 comments

  1. Jesteście wspaniali, gratuluję pobicia rekordu sprzed roku!! Brawa psiaki i brawa dla Was Kama 😘

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy :* Staramy się z całych sił wysyłać dobro w świat! Gratulacje należą się głównie psiakom, bo to one dzielnie nadstawiały zadki do miziania i przyciągały uwagę przechodniów ;)

      Usuń

Facebook

Napisz

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *