o nasRuda
Veganka na diecie bezglutenowej. Zawieszona pomiędzy futerkami, matą, terenem i salami wykładowymi. Świat najczęściej ogląda przez obiektyw.

Zainteresowania: PSY (szkolenie i zoopsychologia, weterynaria); SPORT (sztuki walki, bieganie, canincross, bikejoring); FOTOGRAFIA; PODRÓŻE I TURYSTYKA; PEDAGOGIKA; KULINARIA (vegan, sugarfree, glutenfree)

Shadow

Mix ON’ka i husky. Urodzony: 17.08.2007. Jest najlepszym przyjacielem, który uwielbia wyzwania i podróże. Głównodowodzący w psiej ekipie. Pilnuje by babskie sprzeczki szybko mijały :)

Zainteresowania: Podróże, pływanie, piłeczka i bieganie :)

Rasta

Psica znaleziona na śmietniku na terenie budowy. Po jednym telefonie znajomej z informacja, że jest szczeniak płci nie znanej potrzebujący DT. Zgodziłam się bez zastanowienia i zanim futerko dojechało do mnie już powiedziałam, że zostaje na stałe . Jako datę urodzin dziewczyny przyjęliśmy 01.01.2010.

Zainteresowania: Podróże, bieganie, mizianie i jedzenie :)

W chwili kiedy w internetach pojawiła się oficjalna zapowiedź miotu, z którego dwa dzieciaczki miały powiększyć nasze stado, przyszedł mms z jej zdjęciem. Dziewczyna z cudownego domu, jednak, życie bywa przewrotne i potrzebny był nowy dom. Zawsze powtarzam, że nie wierzę w przypadki. Dlatego Figa dołączyła do zapsionych.

Zainteresowania: Bieganie, woda, kopanie i jeszcze raz bieganie :)
Coma
Urodzona w okolicach 06/07.2011 Miała zostać chwil kilka, ale tak jej się spodobało, że została na stale.

Zainteresowania: Obserwowanie świata z góry :)


Costa
Urodzona 29.04.201. Od urodzenia przebywała z psami i chyba stąd chwilami myśli, że należy do gatunku szczekających. 

Zainteresowania: Zdecydowanie jedzenie, psocenie, oraz ogrzewanie pańcinych stópek.


Ori
Jak większość stada, trafiła do nas z adopcji. Dziewczyna chorowała, ale wszystko się poukładało i kica z nami już kilka lat i nic nie zapowiada by miało być inaczej.

Zainteresowania: Obróbka skrawaniem, mizianie i oczywiście jedzenie :)


Za TM [*]


 

 

 

Facebook

Napisz

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *